O poradni

Poradnia Psychosomatyczna istnieje od 1999 roku. Utworzenie Poradni zostało podyktowane koniecznością stworzenia bazy dla prowadzenia terapii ambulatoryjnej (pacjenci, którzy nie wymagają hospitalizacji), dla realizacji programów rehabilitacyjnych jako kontynuacja leczenia poszpitalnego oraz umożliwienia korzystania z terapii rodzinom osób uzależnionych od alkoholu. Należy podkreślić, iż od momentu powołania Poradni podstawową metodą terapeutyczną stała się psychoterapia łączona z farmakoterapią.

Drugim profilem działalności Poradni od momentu powstania są badania z zakresu medycyny pracy (badania wstępne, okresowe), badania do książeczek sanepid, badania kierowców wszystkich kategorii łącznie z zaświadczeniami na stanowisko kierowcy. Prowadzimy również stałą opiekę profilaktyczną z zakresu medycyny pracy dla firm.

Poradnia Psychosomatyczna, to diagnostyka i leczenie zaburzeń: depresyjnych, lękowych i nerwicowych; problemów szkolnych i rodzinnych. Pomaganiem zajmują się lekarze, psychoterapeuci i psychologowie. Stosujemy farmakoterapię i psychoterapię indywidualnie dobraną do typu zaburzeń oraz osobowości.

Od 4 maja 2011 roku PORADNIA PSYCHOSOMATYCZNA mieści się przy ul. WINKLERA 27 A w Poznaniu.
Rejestracja odbywa się tak jak dotychczas w godzinach 11-19.
Numery telefonów bez zmian :
61 866-82-32 , 500-569-690

 

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ(+48) 61 866 82 34