DAJEMY WSPARCIE

Poradnia Psychosomatyczna Prohominis

dobry psychiatra i psycholog

Coraz szybsze tempo życia, nadmiar obowiązków, stres, spłycenie relacji międzyludzkich sprawiają, że coraz więcej osób zmaga się z depresją, nerwicą, różnego rodzaju fobiami czy zaburzeniami lękowymi. Nie muszą oni ze swoim problemem zmagać się samodzielnie –mogą go rozwiązać przy wsparciu lekarza specjalisty.

Psychoterapia to jedna z metod leczenia depresji i leczenia nerwicy. Prowadzona przed dobrego, wykwalifikowanego psychologa, pozwala w krótkim czasie znacznie podnieść komfort życia pacjenta i pomóc mu wrócić do danych aktywności.

Znajdująca się w Poznaniu Poradnia Psychosomatyczna Prohominis to miejsce, w którym zajmujemy się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń natury psychicznej. Nasi psychiatry i psycholodzy pomagają zwalczyć zaburzenia lękowe, depresyjne i nerwicowe. Pomagają również w rozwiązywaniu problemów rodzinnych i szkolnych, a także realizują treningi komunikacji i relaksacji.

Leczeniem zajmują się doświadczeni psychologowie, psychoterapeuci i lekarze różnych specjalizacji. Stosujemy farmako- i psychoterapię dobraną indywidualnie do rodzaju zaburzeń oraz osobowości pacjenta.

CZYTAJ WIĘCEJ
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ(+48) 61 866 82 34

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

AKTUALNOŚCI

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?