mgr Magdalena Kemnitz

 psycholog sportu
tel. 503-711-668
mail: magdalena_kemnitz@op.pl
www:StrefaPsychologiiSportu.pl

WYKSZTAŁCENIE:

Psycholog, specjalizacja - Psychologia Pracy i Organizacji, studia podyplomowe – Akademia Trenera, zrealizowane na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

CERTYFIKATY, KURSY, SZKOLENIA

Akredytowany Psycholog Olimpijski, Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Odznaczona Złotym Krzyżem za zasługi w sporcie.

Ukończyła kurs podstawowy i doskonalący Psychologia w Sporcie firmy OPTIMA, Kurs Pierwszego Stopnia w teorii i praktyce Racjonalnej Terapii Zachowania wraz z warsztatami w indywidualnej i grupowej RTZ, odbyła szkolenie „Trening wyobrażeniowy w sporcie”- Keyming i Relaksacja.pl, uczestniczyła w warsztacie „Doradztwo psychologiczne w sporcie wyczynowym w sytuacjach ograniczenia czasowego” Jana Blecharza oraz „Optymalizacja przygotowania psychicznego do zawodów z perspektywy zawodnika, trenera i sędziego” - Dariusza Nowickiego.

Swoją pracę poddaje superwizji. Jest instruktorem wioślarstwa.

 

DOŚWIADCZENIA ZAWODOWE: Od 4 lat współpracuje z zawodnikami.

 

Strefa Psychologii Sportu. Działalność szkoleniowo-warsztatowa z zakresu psychologii sportu: indywidualny trening mentalny, warsztaty z zakresu psychologii sportu, konsultacje z rodzicami, trenerem, członami teamu. Współpraca z AWF Poznań, Fitness Klubem Fabryka Fomy, Poland Running Academy. www.StrefaPsychologiiSportu.pl . Od 2013 roku.

Psycholog sportu, trener Integralnej Postawy Gotowości Startowej w ramach projektu Unijnego „Silna i Odporna Psychicznie Kadra Londyn 2012” zajęcia grupowe i indywidualne, współpraca z trenerem i konsultacje psychologiczne dla członków teamu, projektowanie i prowadzenie warsztatów dla zawodników Kadry Narodowej dyscyplin objętych programem Letnich Igrzysk, prowadzenie badań selekcyjnych z wykorzystaniem, narzędzi psychologicznych (testów, kwestionariuszy, rozmowy). W latach 2010-2012.

 

Psycholog w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych 2012-2013

 

DOŚWIADCZENIA ZAWODNICZE: Zawodniczka Kadry Narodowej od 2002-2012 roku.

Najważniejsze wyniki:

  • Igrzyska Olimpijskie- Ateny 2004 rok, 6 miejsce,
  • Mistrzostwa Świata – złoto: 2012, srebro 2008 i 2009 rok
  • Mistrzostwa Europy – srebro 2007, 2009 i 2010 rok
  • Akademickie Mistrzostwa Świata – złoto: 2008 i 2010, srebro 2004
  • multimedalistka Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Europy

OFERTA:

1) INDYWIDUALNY TRENING MENTALNY Cykl spotkań z zawodnikiem mający na celu budowanie/doskonalenie umiejętności psychologicznych zwiększających efektywność treningów i startów. Składa się z części diagnostycznej, podczas której określa się obszary problemowe, mocne strony (zasoby) i obszary rozwojowe zawodnika. Ustalany jest kontrakt i cele współpracy. Kolejny etap, to nauka nowych umiejętności psychologicznych (np. koncentracji, kontroli emocji, radzenia sobie ze stresem, kierowania myślami i inne). Praca skupiać się może na rozwiązaniu problemu lub mieć na celu wspieranie rozwoju kariery sportowej i psychoedukację zawodnika. Nowe umiejętności wykorzystywane są podczas treningu i na zawodach, wówczas weryfikowana jest skuteczność zastosowanych interwencji. Psycholog sportu za zgodą zawodnika współpracuje z trenerem i rodzicami (w przypadku zawodników niepełnoletnich). Kolejny obszar działania, to praca z zawodnikami w trudnych momentach kariery sportowej– pogorszenia wyników, kontuzji, wypalenia, kryzysów życiowych, zaburzeń i innych.

2) KONSULTACJE dla osób wspierających – trenerów, rodziców, fizjoterapeutów. Jak wspierać zawodnika? Informacje dotyczące prawidłowości i nieprawidłowości rozwoju, psychoedukacja na temat właściwej komunikacji, sposobów motywowania, metod wychowawczych.. i inne.

3) WARSZTATY GRUPOWE dla zawodników i osób aktywnych fizycznie – „MENTALNY BPS”

 

Cena:

Konsultacja psychologiczna, pierwsze spotkanie………………………... 130zł (80min)

Trening mentalny (minimum 6 spotkań)…………………………………... 110zł (60min)

Nieodwołanie wizyty………………………………………………................... 50% ceny wizyty

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ(+48) 61 866 82 34